15 Nisan 2024 Pazartesi10:58   YAYLA VE KÖYLER BAHARLA YEŞILE BÜRÜNEREK RENKLENDI   10:57   BAŞKAN SEÇER’DEN SMA HASTASı MEHMET BEBEĞE DESTEK   10:51   MERSIN’DE “MERCEK-17” OPERASYONU DÜZENLENDI   10:48   ÇBK MERSIN SEZONU 4. OLARAK TAMAMLADı   10:45   ŞAMPIYON FENERBAHÇE   10:43   GAMBIYA’DAN GELDI, ’EN IYI KANAT OYUNCUSU’ SEÇILDI   10:37   MSK DOLUDIZGIN   11:15    “BAYRAM, DAYANıŞMA RUHUNU ÖN PLANA ÇıKARSıN”   11:14   BAŞKAN SEÇER, BÜYÜK AILESI ILE IFTARDA BAYRAMLAŞTı   11:13   MERSIN RAMAZAN BAYRAMı’NA HAZıR   11:12   MERSIN’DE ÇıKAN YANGıNDA 6 YAŞıNDAKI ÇOCUK HAYATıNı KAYBETTI   11:08   6. TOUR OF MERSIN ULUSLARARASı BISIKLET TURU TÜM HEYECANıYLA SONA ERDI   13:13   MARDİNLİ İŞ İNSANI KADAK’TAN RAMAZAN BAYRAMI MESAJI   16:02   BAŞKAN ABDULLAH ÖZYIĞIT, MAZBATASıNı ALDı   16:01   BAŞKAN YıLDıZ, MAZBATASıNı ALDı   15:59   MERSIN’DE ARANAN 87 ŞÜPHELI YAKALANDı   13:19   ’HANıM EVI’, KADıNLARıN SOSYALLEŞTIĞI MERKEZ HALINE GELDI   13:18   MERSIN’DE YANARAK ÖLEN 3 KIŞININ CENAZELERI ADLI TıP KURUMUNA GÖNDERILDI   13:16   DEM PARTI’NIN EŞBAŞKANLARı MAZBATALARıNı ALDı   10:59   MERSIN’DE 2’SI EVDE, BIRI ARAÇTA OLMAK ÜZERE 3 KIŞI YANARAK ÖLMÜŞ HALDE BULUNDU  
 
 
 
 
“Gençlerin bizden istediği tüm projeler hayata geçirilecek”
   

‘Büyük Gençlik Buluşması’ etkinliğinde konuşan Öz, “Toroslar’da gençlerin bizden istediği projelerimiz hazır. Gençlerle birlikte hareket ederek bizden istedikleri tüm projeleri hayata geçireceğiz. Geleceğimizin teminatı olan gençler hem siyasette hem de Toroslar’ın gelişmesinde öncü rol oynayacaktır” dedi.

 

Tarih : 25 Mart 2024 Pazartesi 15:36

Cumhur İttifakı Toroslar Belediye Başkan Adayı Dr. Ali Öz, MHP Mersin Milletvekili Levent Uysal ve Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ile birlikte Yunus Emre Kültür Merkezinde gerçekleştirilen ‘Büyük Gençlik Buluşması’ etkinliğinde gençlerle bir araya geldi. Yoğun katılımın olduğu etkinlikte salon tamamen dolarken Öz gençlerin sorularını yanıtladı, projelerini anlattı. Öz, ayrıca ilk kez oy kullanacak olan gençlere de seslenerek Cumhur İttifakı Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan’a da destek vermelerini istedi.

 

“TOROSLAR’DA İŞSİZ GENÇ KALMAYACAK”

Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Serdar Soydan ile birlikte seçildikleri takdirde hayata geçirecekleri projelerle birlikte ilçede işsiz genç bırakmayacaklarının altını çizen Öz, “Gençler için çok önemli projeler hazırladık. Hazırladığımız 33 projenin neredeyse yarısından fazlası gençlerimizi ilgilendiriyor. Bu projeleri hayata geçireceğiz ve Toroslar’da işsiz genç bırakmayacağız. Bu projeler sayesinde gençlerimiz hem istihdam edilerek iş sahibi olacak hem de hem de ilçemizin kalkınmasında önemli rol oynayacak” dedi.

 

“SPOR DENİLİNCE AKLA İLK GELEN İLÇE TOROSLAR OLACAK”

Gençlerin sorularını yanıtlayan Öz, “İlçemizi sporun merkezi haline getireceğiz. Mersin’de spor denilince akla ilk gelen ilçe Toroslar olacak. İçerisinde futbol, basketbol, yüzme alanları, voleybol, tenis kortları ve atletizm gibi birçok spor dalının yapılabildiği devasa tesisi Toroslar’a kazandıracağız. Burada başarılı sporcu gençler yetiştirilmesine öncülük edeceğiz ve hem Türkiye’de hem de Avrupa’da şampiyonlukların gururunu yaşayacağız” diye konuştu.

 

“EĞİTİM VE SOSYAL PROJELERLE TOROSLAR BİR ÜST LİGE ÇIKACAK”

İlçeye kazandıracakları en önemli projelerin başında üniversite kampüsü, öğrenci yurtları, kültür ve sanat merkezleri geldiğini vurgulayan Öz, “Daha önce de belirttiğim gibi hayalim olan Toroslar’ın geleceği için projelerimiz hazır. Eğitim ve sosyal projelerle birlikte Toroslar’ı bir üst lige çıkaracak projeleri zaman kaybetmeden hayata geçireceğiz. Toroslar’a üniversite kampüsü, öğrenci yurtları ile kültür ve sanat merkezleri kazandıracağız” şeklinde konuştu.

 

“GENÇLERİMİZ TOROSLAR’IN GELİŞMESİNDE ÖNCÜ ROL OYNAYACAK”

Gençlere büyük önem verdiklerini ve Toroslar’ın geleceği için gençlerin büyük bir fırsat olduğunu ifade eden Öz, “Geleceğimizin teminatı olan gençler hem siyasette hem de Toroslar’ın gelişmesinde öncü rol oynayacak. İlçenin ekonomik anlamda kalkınmasını sağlayacak projelerimizde gençlerimiz hep bizimle beraber olacak. Bu sayede hem ilçede genç işsizlik oranını düşüreceğiz hem de gençlerimize önemli bir misyon yükleyeceğiz” dedi. (Haber Merkezi)

Paylaş :
 
Etiketler :  

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır.  SPOR HABERLERİ
 
  MERSİN GÜNDEM

  NÖBETÇİ ECZANE
  SOSYAL MEDYA
 
 

 
 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE HABER ARŞİVİ GİZLİLİK İLKELERİ

 
Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
mersingundem.com.tr © Copyright 2019-2024 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA